Кожний з нас бажає бути успішним… Будь то в бізнесі, кар’єрі, суспільному житті. Незалежно від сфери вашої діяльності існують ключові моменти, яким слід приділяти особливу увагу, і успіх обов’язково вас наздожене.

Отже, нижче наведені 7 секретів, засновані на кращому досвіді успішних людей:

Секрет 1. Дізнайтеся свого споживача
Так-так, саме з цього починається побудова успішного бізнесу. Не сидіть у стінах свого офісу або будинку, не шукайте готову інформацію в книгах або інтернеті, виходьте зі стін назовні та спілкуйтеся.

Тільки в процесі спілкування ви зможете зрозуміти, що дійсно треба вашому споживачеві. Тільки живе спілкування здатне надихнути, навчити бачити приховане.

Постарайтеся дати своєму споживачеві те, що змусить його задуматися: «А як я жив без цього раніше — навіть не уявляю…»

Бізнес — це ваш шанс змінити життя людей, змінити їхнє мислення, звички, уподобання.

Головне — зрозуміти, про що думає ваш споживач…

Секрет 2. Управляйте часом
Чим масштабнішим стає ваш бізнес, тим більше часу він вимагає від вас. Навчіться ефективно управляти своїм часом.

Прокидайтеся раніше (це одна з головних звичок багатих людей!) І починайте з найважливіших справ. Важко рано вставати? Тоді треба зробити це звичкою. Почніть з того, що кожен день переводите свій будильник на 1-2 хвилини раніше. Адже це ж не складно? Підйом на світанку дає більше життєвої енергії. Спробуйте.

Неможливо ефективно керувати часом без планування. У вас повинні бути чітко сформульовані цілі, причому записані на папері, а не тільки в голові. Ранжуйте їх. Дотримуйтеся своїх цілей при щоденному плануванні та обов’язково досягайте їх.

Не встигаєте виконати все заплановане на день? Складіть самі для себе щохвилинний звіт за день (так-так, саме щохвилинний!) — ви виявите багато резервів, витрачених на даремні заняття.

Секрет 3. Дивуйте
Дивуйте своїх клієнтів, дивуйте своїх конкурентів, всіх оточуючих і … навіть самого себе. Дивуйте новими ідеями, новими підходами, найкращим обслуговуванням, швидкою реакцією, працездатністю тощо.

Створюючи власну справу, ви свідомо намагаєтеся змінити своє життя. Головне, щоб ваша справа приносила вам задоволення. Любіть те, чим ви займаєтеся. Будьте креативними в усьому. Забудьте про стереотипи, про минулий свій досвід. Живіть новим життям.

Секрет 4. Створіть команду
Дуже важливо вже з перших миттєвостей існування вашого бізнесу почати створювати команду (або хоча б скласти план щодо її створення). Без команди ви не зможете розвивати і масштабувати свій бізнес, ви не зможете стати по-справжньому вільним, ви не зможете досягти великих успіхів.

Команда — це ті люди, які мислять в одному напрямку, розуміють один одного з півслова, готові підтримати і зробити все можливе для процвітання бізнесу. Синергія — це важливий критерій ефективної команди.

Приділіть особливу увагу підбору своєї команди, а також її мотивації та розвитку. Задоволення повинні отримувати не тільки ви, але і члени вашої команди.

Знайдіть людей, яким можна делегувати свої повноваження. Адже в житті має бути місце не тільки роботі, а й сім’ї, і хобі, і відпочинку.

Секрет 5. Мрійте
Уявіть своє майбутнє: яким ви бачите себе, ваш бізнес, вашу родину, ваше оточення, ваш будинок, автомобіль і все інше? Уявіть все в найдрібніших подробицях. Постарайтеся цю «картинку» добре запам’ятати та навчитеся її відтворювати систематично, коли вам знадобиться стимул у подоланні складної ситуації або рішенні проблем.

При цьому обов’язково треба вірити в себе та свої сили, інакше мрії залишаться лише мріями. Вірте в себе та дійте, йдіть назустріч своїй мрії.

Секрет 6. Інвестуйте в свій розвиток
Це дуже важливо на будь-якому етапі розвитку вашого бізнесу. Постійний розвиток — це запорука зростання.

Не шкодуйте коштів на отримання нової інформації, нових знань, нових умінь, корисних порад і всього іншого, що може поліпшити вас і ваш бізнес.

Ви — ядро ​​свого бізнесу, від вас значною мірою залежить майбутнє вашої компанії.

Секрет 7. Не зупиняйтеся
Це стосується всього: вашого розвитку та розвитку вашого бізнесу. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, шукайте нові цілі та стимули.

«Поки ви біжите, конкуренти покусують вас ззаду; але якщо ви зупинитеся, вони вас зжеруть» — Вільям Кнудсен.

Ніколи не опускайте руки. Труднощі будуть на вашому шляху, але пам’ятайте, що ви свідомо обрали цей шлях. Згадуйте в таких ситуаціях «картину вашого майбутнього» і беріться за справу.

Добавить комментарий