Розробка стратегії розвитку

Кожна компанія хоче розвиватися, але шляхи розвитку бувають різними. Одні зростають за рахунок внутрішніх резервів, оптимізуючи бізнес-процеси, покращуючи комунікації між підрозділами та працівниками, підвищуючи кваліфікацію фахівців, а інші — за рахунок зовнішніх можливостей, розвиваючи партнерську мережу, купуючи інші компанії або об’єднуючись з іншими напрямками бізнесу. У будь-якому випадку потрібна чітко спланована бізнес-стратегія, яка дозволить визначити орієнтири та напрямки розвитку на тривалу перспективу.

Ми допоможемо вам розвивати бізнес. У нас є досвід розвитку як offline-бізнесу (магазини, шоуруми, ательє), так і online-бізнесу (інтернет-магазини, послуги). Ми розробимо спеціально для вас покрокову стратегію та допоможемо її реалізувати.

Розробка та реалізація стратегії розвитку передбачає:

На попередньому етапі рекомендується провести стратегічну сесію для постановки цілей і визначення напрямків розвитку.

Стратегія розвитку визначає модель, за якою бізнес буде масштабуватися. Стрімкий розвиток вимагає значних витрат. Тому спочатку треба визначитися, чого ви хочете досягти та в які терміни.

Розвиток бізнесу тісно пов’язаний з розвитком продажів, тому стратегія продажів є невід’ємною частиною загальної стратегії.

Ми здійснюємо підтримку на всіх етапах розробки та реалізації стратегії розвитку в таких форматах:

Також ми займаємося побудовою відділів продажів під ключ і оптимізацією існуючих.

Якщо ви масштабуєте свій бізнес шляхом розвитку партнерської мережі, ми розробимо для вас політику партнерства або пакет франшизи.

Щоб замовити послугу «Розробка та реалізація стратегії розвитку», зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті.