Просування бренду

Для розвитку бізнесу вкрай необхідно займатися його просуванням. Чим більша кількість людей буде знати про вас і ваші продукти, тим простіше вам буде залучати нових клієнтів. Тому, створюючи новий бізнес або розвиваючи існуючий, особливу увагу слід приділяти просуванню.

Стратегія просування дозволяє комплексно вирішити питання комунікацій та інформування клієнтів, а також сприяє підвищенню продажів і розвитку бренду. Для побудови комунікаційної стратегії важливо визначити цілі та завдання, які ви хочете вирішити.

Існує безліч каналів комунікацій, ефективність яких постійно змінюється. Крім того, з розвитком нових технологій з’являються нові канали, що відкриває нові можливості для бізнесу. Тому важливо вибрати правильні канали поширення інформації, які дозволять спілкуватися ефективно з вашою цільовою аудиторією.

Популярними та досить ефективними є канали digital-маркетингу: SEO-просування, контекстна реклама, реклама в Медійній мережі, просування в соціальних мережах Facebook, Instagram, YouTube, просування в месенджерах, використання чат-ботів і інші. Використання тих чи інших каналів комунікацій відображається в стратегії просування, яка розставляє пріоритети, частотність і охоплення по кожному каналу.

Ми підкажемо, як поєднувати offline і online-просування, виберемо найбільш оптимальне рішення саме для вашого бізнесу, найбільш ефективні канали маркетингових комунікацій.

Розробка та реалізація комунікаційної стратегії передбачає:

  • Формування big idea.
  • Визначення tone of voice.
  • Розробку PR-стратегії.
  • Вибір каналів комунікацій.
  • Розробку стратегії для кожного каналу комунікацій.
  • Складання програми комунікацій.
  • Організацію просування.
  • Контроль результатів і оцінку ефективності рекламних кампаній.
  • Коригування та оптимізацію.

Однією зі складових комунікаційної стратегії є SMM-просування товару або бренду компанії в соціальних мережах.

Стратегія просування тісно пов’язана із загальною стратегією маркетингу, тому важливо забезпечити їхній взаємозв’язок.

Ми розробимо для вас стратегію просування, а також надамо повний супровід в різних форматах:

Щоб замовити послугу «Розробка та реалізація стратегії просування», зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті.