Оптимізація відділу продажів

Багато компаній зіштовхуються з проблемою неефективної роботи відділу продажів. Це проявляється в низьких обсягах продажів, недостатній рентабельності продажів, високих витратах на утримання відділу продажів, невдоволенні клієнтів, переході клієнтів до конкурентів. Це не весь перелік індикаторів проблем, які виникли.

Ми допоможемо вам виявити причини неефективності відділу продажів, розробити план заходів щодо вирішення проблем, а також впровадити рекомендації та закріпити результат.

З досвіду ми зрозуміли, що універсальних рішень не існує. В кожному окремому випадку треба шукати нове рішення. При цьому важлива роль відводиться керівнику (власнику). Подолати опір працівників відділу продажів (а він обов’язково виникає!) можна тільки за допомогою спільних зусиль наших фахівців і керівника (власника) вашої компанії.

Оптимізація відділу продажів — це тривалий процес. Неможливо за пару місяців повністю перебудувати те, що напрацьовувалось роками. Спочатку ми проводимо аналіз, який дозволяє виявити проблеми та їхні причини: аналізуємо вашу компанію, робочий день менеджерів, телефонні розмови та багато іншого. На основі аналізу ми розробляємо комплекс необхідних заходів: плани продажів, плани робочого дня, скрипти продажів. В кожному окремому випадку це свій набір. Особлива увага приділяється посадовим обов’язкам менеджерів з продажу та роботі з запереченнями клієнтів.

Основними етапами оптимізації відділу продажів є:

В основі успішних продажів лежить розробка правильної стратегії розвитку, а також систематична робота щодо управління продажами. Навіть найпрогресивніший відділ продажів потребує постійного моніторингу та керівництва.

Також ми займаємося побудовою відділу продажів, якщо у вас його ще немає, або ви готові до кардинальних змін.

На всіх етапах побудови відділу продажів ми надаємо підтримку в форматі:

  • консультацій;
  • керівництва відділом продажів на основі аутсорсу;
  • проведення тренінгів для менеджерів з продажу.

Ми регулярно ділимося своїм досвідом з аудиту та побудови відділів продажів у нашому блозі.

Щоб замовити послугу «Відділ продажу», зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті.