Чи бувало у вас таке, що ви знаходите роботу своєї мрії, а через деякий час ви розумієте, що це не ваше?..

Або одного разу ви прокидаєтеся, і вам не хочеться йти на роботу — не тому, що лінь або не виспалися, а тому, що всередині вас згас вогонь.

Або ви працювали-працювали, роблячи більше, ніж від вас вимагає керівник, у свої вихідні вчилися заради роботи, думали над новими ідеями, як поліпшити, що створити. Але вам більше не хочеться цього.

На жаль, ви «перегоріли». Давайте розберемося, як це сталося.

  1. Гроші. Безумовно кожний з нас шукає роботу з гідною оплатою праці. Однак з часом наші потреби зростають, і зарплата не встигає за ними. Добре, якщо розмір зарплати залежить від ваших зусиль, а якщо ви отримуєте фіксований оклад?
  2. Кар’єра. Це не кожного цікавить, але для багатьох є одним з визначальних чинників. А якщо компанія маленька, якщо вище вас тільки директор, якщо ваш керівник стримує ваше просування, боячись конкуренції?
  3. Професійне зростання. Людині властиво розвиватися. Однак, якщо робота не тягне за собою професійного розвитку, придбання нових навичок, знань, то працівник рано чи пізно втрачає до неї інтерес.
  4. Визнання заслуг. Приємно, коли тебе цінують, коли доручають важливі завдання, коли хвалять (і бажано в присутності інших). Але що якщо немає відчуття власної важливості для компанії?

А вам знайомі подібні ситуації?

Добавить комментарий