Контент-маркетинг, SEO-просування, лідогенераціі, реклама в Internet, PPC, CPA, email-маркетинг

Інструменти digital-маркетингу

Сучасний бізнес змінює свої акценти та все більше приділяє уваги цільовій аудиторії в Internet. Саме тому digital-маркетинг стає все більш актуальним для розвитку бізнесу.

Маркетинг у Інтернеті є невід’ємною частиною бізнесу. При цьому не важливо, який це бізнес: offline чи online. Омніканальність комунікацій з клієнтами підвищує конкурентоспроможність бізнесу, надає більше можливостей і підвищує ефективність маркетингу.

Інтернет-маркетинг дозволяє стати ближче до клієнта, спілкуватися з ним тоді, коли він цього потребує. Цифровий маркетинг сприяє збільшенню продажів, проте слід розуміти, що продажі при цьому можуть відбуватися не тільки в Internet, але й в offline-каналах.

У нас значний досвід розробки та реалізації комунікаційних стратегій (стратегій просування) в різних сферах offline та online-бізнесу. Ми займаємося просуванням і розвитком брендів у Інтернеті. У цьому особлива роль відводиться SMM: просуванню в Facebook, Instagram і інших соцмережах.

Звичайно ж, для початку треба створити сайт, на якому представлена вся необхідна інформація про ваш бізнес, і який зможе донести клієнту ті цінності, які ви їм пропонуєте. Сайт необхідно оптимізувати (SEO-оптимізація), після чого можна приступати до його просування (SEO-просування, контекстна реклама, банерна реклама тощо).

Ми надаємо послуги digital-маркетингу:

У комплексі з інструментами інтернет-маркетингу ми надаємо дизайнерські послуги, які сприяють просуванню вашого бренду.

Ми надаємо повний цикл послуг digital-маркетингу: від ідеї до реалізації.

На всіх етапах проекту ми здійснюємо підтримку клієнта в різних форматах:

Діджитал-маркетинг тісно взаємопов’язаний з іншими напрямками маркетингу. Комплексний інтернет-маркетинг допомагає розвивати бренд, проводити маркетингові дослідження, впроваджувати програми лояльності.

Інтернет-маркетинг сприяє підвищенню продажів, розвитку партнерства та масштабуванню бізнесу.

Щоб замовити послуги digital-маркетингу, зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті.