Протягом усього свого життя ми постійно вчимося: щось робити, щось розуміти, ким-то бути…

Багато успішних людей вважають, якщо людина перестає вчитися, вона перестає бути цікавою та навіть припиняє «жити». Людина влаштована таким чином, що їй просто необхідно постійно вдосконалюватися, досягати більшого, дізнаватися нове.

Саме тому навчання стає частиною нас. І це не тільки навчання в школі, коледжі, університеті. Йдеться про різноманітні джерела знань: книги, Інтернет, досвід інших людей, спеціалізовані курси, тренінги, конференції, виставки, вебінари. Існує величезна кількість таких джерел. Головне — вибрати оптимальне з них, яке дозволить отримати якісні та потрібні вам знання, вміння та навички.

Ми пропонуємо послуги бізнес-навчання:

1) Тренінги «під ключ»

Ви знаєте, яких знань і умінь не вистачає вашим працівникам? Ви відчуваєте, що необхідні заходи щодо поліпшення морально-психологічного клімату в колективі? Вам потрібні заходи, що сприяють командоутворення? Вашим співробітникам необхідно розширити сферу компетенцій?

Оптимальне рішення — розробка корпоративних тренінгів «під ключ».

Корпоративні тренінги — один з популярних форматів навчання персоналу, отримання нових умінь і навичок, спосіб формування та розвитку корпоративної культури компанії.

Ми розробимо тренінг спеціально для вашої компанії. Ваші працівники отримають нові знання, вміння та навички, навчаться працювати в команді, стануть більш креативними, а колектив — більш згуртованим.

Ми підготуємо тренінг «під ключ» з:

  • маркетингу;
  • управління продажами;
  • менеджменту;
  • управління лояльністю клієнтів;
  • бенчмаркінгу;
  • інших напрямків.

Ми підберемо тематику тренінгу, яка підходить саме вашій компанії.

2) Авторські курси та марафони Юлії Митрохіної з різноманітних проблем маркетингу. Детальніше дізнатися про Юлію та її курси ви можете на її особистому сайті.

3) Розробка програми навчання

Ви хочете організувати систему навчання в вашій компанії? Ви хочете систематично проводити семінари для своїх працівників?

Ви хочете, щоб ваша система навчання не тільки вчила, а й стимулювала працівників? Вам потрібен комплексний підхід в системі розвитку персоналу?

Ми розробимо для вашої компанії комплексну програму навчання. Ваші працівники будуть не тільки отримувати нові знання і вміння, а й будуть зацікавлені в тому, щоб краще працювати.

Чому обирають бізнес-навчання від MegaMarketing?

  • Якість — наші фахівці є професіоналами з практичним досвідом у сфері маркетингу, управління персоналом, бізнесу, консалтингу, викладання, розробки методологій.
  • Індивідуальний підхід — ми підберемо для вас оптимальний формат навчання, розробимо спеціально для вас бізнес-тренінг або програму навчання ваших співробітників.
  • Зручність — ви навчаєтеся в тому форматі, який зручний саме для вас і ваших співробітників (online, offline, onsite).

Щоб замовити послугу «Бізнес-навчання», зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті.