Стратегічні сесії, консультації з маркетингу, бізнесу, стратегії, розвитку бренду та просування

Консалтингові послуги

Консалтингові послуги користуються попитом у різних ситуаціях: коли потрібна порада, коли потрібна свіжа ідея, коли потрібна допомога в організації якогось заходу або процесу. Звичайно ж можна знайти рішення і всередині своєї компанії, однак це, як правило, менш ефективно, є більш трудомістким і затратним, ніж звернутися до консалтингової компанії.

Кожна компанія рано чи пізно розуміє, що їй потрібен професійний бізнес-консалтинг. Консалтингові послуги допомагають подивитися на ваш бізнес «свіжим поглядом», ззовні. Консалтинг спрямований на виявлення проблем, визначення «діагнозу», а також знаходження шляхів подолання цих проблем. Консалтингове агентство допоможе вам вирішити виниклі проблеми.

Багато компаній намагаються визначити напрямки розвитку, виявити внутрішні резерви зростання, проте їм не вистачає досвіду та часу провести такий аудит і узагальнити отриману інформацію.

Також часто трапляються ситуації, коли компанії потрібні консультації з маркетингу, стратегії або продажу. При цьому у компанії може бути свій відділ маркетингу, стратегічного розвитку та відділ продажу. Зовнішній консалтинг необхідний, коли є нестача ідей, часу, досвіду або людського ресурсу.

Трапляється, що власник або керівництво не впевнені в ефективності власних структурних підрозділів. Тому вони хочуть отримати зовнішню оцінку їхньої ефективності, визначити слабкі місця та зрозуміти, що можна поліпшити.

Ми знайдемо оптимальне рішення саме для вас.

Ми пропонуємо такі консалтингові послуги:

У нас великий досвід консалтингу в різних сферах бізнесу: виробництво, b2b продажі, b2c продажі, інтернет-продажі, різні послуги (освітні, оренда, переклад, сервісне обслуговування). Ми завжди раді поділитися своїм досвідом, ідеями.

Ви можете замовити у нас проведення стратегічної сесії та бізнес-навчання. Ми можемо проконсультувати вас з різних питань, пов’язаних з маркетингом, збільшенням продажів, розробкою та реалізацією стратегії. Ми можемо вирішити ваші кадрові питання за допомогою послуг аутсорсингу персоналу з маркетингу, з управління продажами. Ми готові шукати відповіді та рішення разом з вами для поліпшення вашого бізнесу.

Завітайте до розділів «Маркетинг» і «Продажі» — там ви побачите, чим ще ми можемо бути корисними вам.

Щоб замовити консалтингові послуги, зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті.