Можливості для шопінгу в Cyber ​​Monday

«Cyber ​​Monday» (кіберпонеділок) — це ще одне свято для шопоголіків, яке прийшло до нас із США.

Термін «кіберпонеділок» вперше з’явився в 2005 році, після того, як маркетологи американської федерації торгівлі помітили, що, виходячи на роботу після «Чорної п’ятниці», люди продовжували масово здійснювати покупки на робочому місці в режимі онлайн. Саме завдяки цьому спостереженню з’явився термін, що означає абсолютно нове та особливе явище в світі онлайн-шопінгу. Торговці ж швидко оцінили статистику, відреагували на неї та створили максимально вигідні умови для офісних працівників, які продовжували передріздвяний шопінг у робочий час і зі службових комп’ютерів.

«Кіберпонеділок» — це онлайн-розпродаж товарів інтернет-магазинів. Тому вже традиційно «Cyber ​​Мonday» асоціюється з масштабними знижками в усіх найбільших інтернет-магазинах. У цей день магазини та бренди борються за клієнтів, і намагаються привернути їх максимально привабливими пропозиціями. Ці інтернет-змагання в щедрості можуть тривати від кількох днів до кількох тижнів. Так само в цей день у гру вступають невеликі інтернет-магазини, які не можуть конкурувати в «Чорну п’ятницю» з великими ритейлерами, завдяки чому вибір товарів і діапазон цін для порівняння значно збільшуються.

В основному покупці націлені на дорогі товари, техніку, гаджети тощо.

У цьому році «кіберпонеділок» в Україні випадає на 2 грудня, в ньому братимуть участь усі найбільші інтернет-магазини країни, в яких ви зможете купити товари повсякденного попиту, одяг, товари для будинку, побутову техніку тощо.

Легкого вам понеділка та вдалих покупок!