Лайфхаки для шопоголіків

«Чорна п’ятниця» — найулюбленіший день усіх шопоголіків світу. І це не дивно, адже Black Friday — відмінний шанс купити товари з величезними знижками. Вже починаючи з 23:59 четверга, і до кінця вихідних можна буде знайти величезну кількість вигідних акцій, великих знижок і тотальних розпродажів.

У 2019 «Чорна п’ятниця» припадає на 29 листопада.

Як же підготуватися до Black Friday?

Ми підготували для вас лайфхаки:

  • Складіть список покупок. Щоб уникнути зайвих витрат, і не піддатися загальному ажіотажу в торговому центрі, ми рекомендуємо вам заздалегідь скласти список необхідних покупок. При цьому включите в список як короткострокові, так і довгострокові цілі. Адже восени, наприклад, можна дуже вигідно купити кеди на весну.
  • Сплануйте свій бюджет. Визначте, яку суму ви готові витратити. Відштовхуйтеся від списку покупок, який ви попередньо склали. Покладіть ці гроші на карту, якою ви зможете розплатитися в торговому центрі або онлайн. Плюс, на всякий випадок, можете додати до цієї суми ще 10-15%, щоб у вас був невеликий запас коштів понад заплановані.
  • Заздалегідь промоніторьте ціни. За пару днів до самої «Чорної п’ятниці» ми рекомендуємо вам сходити до магазину або зайти на його сайт, щоб відстежити ціни на товари, адже перед сейлом деякі магазини можуть спеціально піднімати початкові ціни, а речі зі «знижками» коштуватимуть навіть дорожче , ніж у звичайний час.
  • Заздалегідь виберіть магазини. Після того, як складете список бажаних товарів, подумайте над тим, в яких магазинах їх можна купити. Заздалегідь поцікавтеся в магазинах, в яких ви плануєте купувати товари, чи беруть вони участь у «Чорній п’ятниці», чи будуть у них знижки. А також складіть план і черговість відвідування магазинів. Так само заздалегідь варто вибрати й інтернет-магазини, щоб у саму п’ятницю ви могли вибрати з двох-трьох варіантів, а не з пари тисяч.
  • Приходьте до торгового центру раніше. Якщо ви точно знаєте, що в магазині будуть реальні великі знижки, то є сенс прийти раніше, і можливо, зайняти чергу. Адже акційних товарів на всіх не вистачить.
  • Купуйте швидко. Ви повинні бути готові до того, що в «Чорну п’ятницю» товари потрібно буде купувати швидко, без особливих сумнівів і роздумів. А характеристики техніки, наприклад, необхідно буде читати до, а не під час розпродажу.
  • У магазинах стежте за особистими речами. Знижки приваблюють не тільки шопоголіків, а й злодіїв, тому будьте пильні. Уважно стежте за картами, грошима та мобільними телефонами.
  • Ідіть на шопінг з друзями або родичами. Таким чином у вас буде можливість розділитися та ходити по різних магазинах або відділах, ділячись своїми спостереженнями, вивчаючи знижки та вибираючи товари один одному. Наприклад, хтось може вибирати одяг, хтось техніку, а хтось посуд.
  • Купуйте онлайн. Головна перевага покупок онлайн полягає в тому, що в багатьох інтернет-магазинах можна заздалегідь покласти товар до кошику, а як тільки настане сама «Чорна п’ятниця», вам потрібно буде лише підтвердити та оплатити своє замовлення.

Ну, а всім, хто братиме участь у «Чорній п’ятниці», ми бажаємо вдалого шопінгу та максимальних знижок!